O firmie

O FIRMIE

Jesteśmy jednostką projektową działającą od 1998 roku specjalizującą się projektowaniem instalacji w obiektach użyteczności publicznej, oraz obiektach przemysłowych.

Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie i wyrobiliśmy sobie silną pozycję na rynku.

Nasz zespół stanowi szesnasto-osobowa kadra inżynierska o wysokich kwalifikacjach oraz wysokim doświadczeniu zawodowym zdobytym na różnorodnych budowach i przy realizacji wielu projektów. Posiadamy uprawnienia projektowe i wykonawcze. Pozwala to nam na pełną i kompleksową obsługę projektową najbardziej wymagających inwestorów.

Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi producentami nowoczesnych technologii, w naszych projektach uwzględniamy najnowsze rozwiązania pojawiające się na rynku. Współpracujemy z wieloma firmami z branży posiadamy dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii i szeroko pojętego doradztwa technicznego. Służymy fachową poradą w zakresie doradztwa i opiniowania dokumentacji w zakresie instalacji sanitarnych , grzewczych i klimatyzacji.

Posiadamy własną nowoczesną pracownię wyposażoną w profesjonalne narzędzia projektowe. Projektowanie realizowane jest przy użyciu nowoczesnych systemów i technik przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowanie Cad oraz programów branżowych.

Najlepszą rekomendacją dla naszych projektów są oczywiście realizacje w całej Polsce. Projekty są doceniane przez inwestorów i wykonawców za wysoką jakość opracowania. Decydując się na wybór projektu z naszego biura możecie być Państwo pewni, że sprawnie i bezproblemowo otrzymacie rzetelną i nowocześnie opracowaną dokumentację, umożliwiającą łatwą realizację inwestycji.

Cechuje nas doświadczenie oraz polot w rozwiązywaniu problemów inżynierskich.

Byłoby dla nas zaszczytem i przyjemnością współpracować z Państwem w zakresie opracowywania kompleksowego projektu.

Copyright © 2010 www.biurobjm.eu - Design & Engine FineCMS.pl - strony www z systemem CMS